چگونه برای آزمون انگلیسی دولینگو (DET) آماده شویم

مراحل آمادگی آزمون برای آزمون انگلیسی دولینگو ممکن است کمی متفاوت از آنچه شما عادت کرده اید باشد. وقتی افراد به آماده سازی برای آزمون زبان فکر می کنند، ساعت های طولانی مطالعه، منابع گران قیمت و حفظ کردن تعداد زیادی لغت به تصویر کشیده می شود.
چگونه برای آزمون انگلیسی دولینگو (DET) آماده شویم

دولینگو یک موسسه یادگیری زبان است که کار خود را با آموزش زبان های مختلف شروع کرد و مأموریت دارد موانع آموزش را برای همه کاهش دهد. این شرکت چندی پیش برای کسانی که به دنبال اخذ پذیرش در دانشگاه های امریکا و دانشگاه های کانادا هستند و باید برای انجام این فرایند مهارت زبان خود را بسنجند آزمون انگلیسی دولینگو (DET) را معرفی کرد. به همین دلیل "آمادگی آزمون" برای آزمون انگلیسی دولینگو ممکن است کمی متفاوت از آنچه شما عادت کرده اید باشد.

یکی از دغدغه های دانشجویانی که به دنبال تحصیل در رشته های STEM یا هر رشته دیگری در امریکا و کانادا هستند این است که بتوانند فرایند اخذ پذیرش را به درستی و راحتی طی کنند. این فرایند در کنار بخشی هایی مانند گرفتن ویزای تحصیلی، شرکت در آزمون GRE یا ارتباط گرفتن به اساتید نیاز به شرکت در آزمون هایی مانند تافل، آیلتس یا همین دولینگو را نیز دارد. البته نباید فراموش کرد کسانی که به دنبال اخذ گرین کارت امریکا و زندگی دائمی در این کشور هستند آشنایی با هزینه های زندگی دانشجویی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

آماده‌سازی برای DET

وقتی افراد به آماده سازی برای آزمون زبان فکر می کنند، ساعت های طولانی مطالعه، منابع گران قیمت و حفظ کردن تعداد زیادی لغت به تصویر کشیده می شود. این روش ها فشار زیادی را برای عملکرد خوب ایجاد می کنند که می تواند منجر به اضطراب و یک تجربه کاملا منفی شود. این نوع آماده سازی آزمون برای آزمون انگلیسی دولینگو لازم نیست. به جای آماده سازی آزمون ، بیشتر به مراحل آماده شدن برای شرکت در آزمون یا "آمادگی آزمون" فکر کنید.

 

به حداقل رساندن استرس

این آزمونی است که برای شما طراحی شده است. هر زمان و هر کجا که آماده باشید در آن شرکت کنید. امیدواریم برنامه انعطاف پذیر، کم هزینه و حذف شدن تردد به مراکز آزمون در به حداقل رساندن استرس شما کمک کند بنابراین شما می توانید بر انجام بهترین تلاش خود در این آزمون متمرکز باشید.

 

انگلیسی یاد بگیرید، نه آزمون انگلیسی

برای اینکه بتوانید در آزمون انگلیسی دولینگو خوب عمل کنید نیازی به آمادگی ویژه ندارید. به حفظ کردن، تمرین و یا کلاس آزمون دولینگو نیازی ندارید. آزمون انگلیسی دولینگو برای نشان دادن سطح مهارت واقعی شما در انگلیسی طراحی شده است. مطالعه دقیق قبل از آزمون نمره شما را تغییر نمی دهد بلکه با پیشرفت مهارت شما نمره شما نیز بهبود می یابد.

 

منابع رایگان آمادگی آزمون دولینگو

هرچقدر هم آزمون راحت و مقرون به صرفه باشد، همیشه استرس امتحان وجود دارد. به همین دلیل منابع قابل اعتماد بسیاری وجود دارد که به شما کمک می کند با انجام آزمون آزمایشی از قبل خود را آماده کنید. تمام اطلاعات مورد نیاز شما بصورت آنلاین و رایگان در سایت دولینگو موجود است.

 

چگونه در مورد آزمون انگلیسی دولینگو یاد بگیریم

روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید قبل از شروع آزمون اصلی خود ، آزمون انگلیسی دولینگو را امتحان کنید.

منابع زیر را امتحان کنید:

این راهنما را بخوانید و نمونه سوالات تمرینی امتحان زبان انگلیسی دولینگو را از این اینجا دانلود کنید.

با رفتن به  سایت موسسه دولینگو، آزمون آزمایشی انگلیسی Duolingo را هر چند بار که می خواهید شرکت کنید. به خاطر داشته باشید که نسخه تمرینی کوتاه تر و بدون پردازش است. دامنه نمره گزارش شده شما در آزمون عملی یک تخمین است و به اندازه آزمون واقعی دقیق نیست.

همچنین می توانید فیلم Walkthrough آزمون را مشاهده کنید تا کل تجربه آزمون دولینگو یک داوطلب را ببینید.

 

اطلاعات فردی خود را ارسال کنید تا با مشاوران ما در آمریکای شمالی (با زبان فارسی) مشاوره داشته باشید.

درخواست مشاوره رایگان

 

 

چگونه انگلیسی تمرین کنیم

بهترین راه برای آمادگی در آزمون این است که تا می توانید در زبان انگلیسی غوطه ور شوید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید مهارت های زبان انگلیسی را تا پایان آزمون و آماده شدن برای تحصیل یا کار در یک محیط انگلیسی زبان تمرین کنید.

هنگام آموزش یا یادگیری یک زبان خارجی، بسیاری از افراد روی مهارت های گفتاری، نوشتاری، خواندن و گوش دادن را متمرکز می کنند. در اینجا برخی از نکات مورد علاقه ما برای تمرین این مهارت ها را با هم مرور می کنیم.

 

صحبت کردن (Speaking)

از زمان تنها بودن در خانه استفاده کنید و کمی با خودتان انگلیسی صحبت کنید. آنچه را که انجام می دهید تعریف کنید، با صدای بلند درباره برنامه ها فکر کنید یا خود را برای توصیف سنت های مورد علاقه یا خاطرات کودکی به چالش بکشید! یک جز بزرگ صحبت کردن بازیابی کلمات از حافظه است و شما می توانید این نوع تمرین را به تنهایی و در هرجایی انجام دهید.

وقتی به تنهایی فیلم یا فیلمی به زبان انگلیسی تماشا می کنید، آنچه را می شنوید تکرار کنید تا با صداهای جدید به زبان و مغز خود تمرین کنید. به خصوص خطوط خنده دار را بنویسید یا عباراتی را ضبط کنید تا در تمرین صحبت کردن در خانه بگنجانید.

برخی از اصوات به انگلیسی وجود خواهد داشت که به خصوص برای درست شدن بسیار مشکل است. اگر با یک صدا یا مجموعه خاصی از صداها مشکل دارید، احتمال اینکه دیگران نیز با آنها دست و پنجه نرم می کنند خوب است. راهنماها و فیلم هایی را که اطلاعات بیشتری برای کمک به تلفظ شما دارند ، به صورت آنلاین جستجو کنید.

 

نوشتن (Writing)

برای تمرین سریع و آسان ، سعی کنید لیست خرید خود را به انگلیسی بنویسید. اگر لیستی از وظایف هر روز را نگه دارید، می توانید آن را به انگلیسی بنویسید.

روی تلفن یا رایانه خود، یک صفحه کلید به انگلیسی نصب کنید تا بتوانید با استفاده از انگلیسی برای نوشتن، جستجو و ارسال در شبکه های اجتماعی تمرین کنید.

انجمن ها و گروه های آنلاین را که از انگلیسی استفاده می کنند پیدا کنید و بخشی از وقت خود را در شبکه های اجتماعی صرف نوشتن پاسخ سریع به این زبان کنید. به زودی ممکن است پیام های طولانی تری هم بنویسید!

 

خواندن (Reading)

وبلاگ ها را بخوانید، حساب های شبکه های اجتماعی را دنبال کنید و با ارسال مطالب به زبان انگلیسی به گروه ها بپیوندید.

مقالات و اخبار را به انگلیسی بخوانید. برای کمک به فهمیدن شما اغلب می توانید به دانش عمومی خود درباره وقایع جاری اعتماد کنید.

ویکی پدیا و کتابها را به انگلیسی بخوانید برای این کار می توانید با موضوعاتی که قبلاً با آنها آشنا هستید شروع کنید. همچنین می توانید کتاب های مورد علاقه خود را با ترجمه انگلیسی بخوانید.

 

شنیدن (Listening)

به موسیقی گوش دهید. موسیقی جذاب است، تکرار زیادی دارد و به شما کمک می کند عبارات مفید را در یک زمینه به یاد ماندنی بیاموزید. به جستجوی اشعار بپردازید تا آنچه را می شنوید بررسی کنید!

با تعویض زبان صدا ، نمایش ها یا فیلم ها را به انگلیسی تماشا کنید. می توانید فیلم هایی را که در اصل به انگلیسی ساخته شده اند بررسی کنید و شاید بتوانید گزینه هایی را که زیرنویس به زبان انگلیسی دارند پیدا کنید.

برنامه ها یا پادکست ها را به انگلیسی پیدا کنید. گزینه های مربوط به اخبار، ورزش، تاریخ، مد یا هر موضوعی که دوست دارید از زبان خود بشنوید را جستجو کنید! برخی از برنامه ها ممکن است فیلم های مفیدی نیز داشته باشند.

 

چگونه خوب امتحان بدهیم

از آنجا که می توانید زمان و مکان آزمون را انتخاب کنید، باید هنگامی که از نظر روحی و جسمی بهترین وضعیت را دارید ، در آزمون انگلیسی دولینگو شرکت کنید.

اطمینان حاصل کنید که راحت و پرانرژی هستید.

برنامه ریزی کنید که آزمون را در زمانی از روز انجام دهید که بهترین عملکرد را دارید.

شب قبل خوب بخوابید.

قبل از آزمون از دستشویی استفاده کنید.

قبل از آزمایش به اندازه کافی آب بنوشید. (اما به یاد داشته باشید که به محض شروع به کار نمی توانید از کامپیوتر فاصله بگیرید ، بنابراین دوباره قبل از آزمون از دستشویی استفاده کنید!)
یک میان وعده تقویت کننده مغز داشته باشید.

 

ذهنیت درستی داشته باشید

چیزی را به انگلیسی بخوانید یا تماشا کنید.

برای آرامش و تمرکز خود یک مدیتیشن انگلیسی زبان را امتحان کنید.

قبل از آزمایش مقداری ورزش یا فعالیت بدنی آرام کنید.

از حریم خصوصی اطمینان حاصل کنید

وسایل اضافی را در اتاق دیگری قرار دهید و آنها را خاموش کنید.

هرگونه قلم و کاغذ را کنار بگذارید. یادداشت برداری خلاف قوانین دولینگو است.

به همه اطرافیان هشدار دهید که مزاحمتی برای شما ایجاد نکند.

 

تجهیزات را بررسی کنید

مطمئن شوید رایانه شما به اندازه کافی شارژ دارد یا به اینترنت وصل است.

مطمئن شوید اتصال اینترنت شما قوی است.

بررسی کنید که اعتبار پاسپورت شما منقضی نشده باشد.

هدفون خود را برداشته و در اتاق دیگری قرار دهید.

 

چگونه می توانید خودتان را تنظیم کنید

هنگام آماده شدن برای آزمون با سرعت خود بروید. از آنجا که آزمون برای اندازه گیری مهارت انگلیسی شما بیش از دانش شما در این آزمون طراحی شده است ، اگر بخواهید می توانید همین حالا آن را امتحان کنید!

 

قبل از آزمون

اولین کاری که باید انجام دهید ایجاد یک حساب کاربری رایگان در سایت دولینگو است. تنها چیزی که برای این کار نیاز دارید یک آدرس ایمیل معتبر است.

با بررسی حساب آنلاین خود با آزمون آشنا شوید. علاوه بر این راهنما و آزمون آزمایشی ، بسیاری از منابع رایگان دیگر را نیز پیدا خواهید کرد.

در روزهای منتهی به آزمون، تمرین انگلیسی خود را تا آنجا که ممکن است افزایش دهید.

دقیقاً بدانید که چه زمانی و کجا می خواهید در این آزمون شرکت کنید و فضا و تجهیزات خود را آماده کنید.

 

در طول آزمون

درست قبل از شروع آزمون از توصیه های بالا استفاده کنید تا ذهنیت درستی داشته باشید. فراموش نکنید که حافظه خود را از قوانین شرکت در آزمون تازه کنید.

هنگام شرکت در آزمون، به صفحه نگاه نکنید یا از برنامه آزمون خارج نشوید. سعی کنید زیاد به تایمر نگاه نکنید.

قبل از اتمام آزمون و پیش از بارگذاری برنامه دسکتاپ  امتحان، صبر کنید تا آزمون شما کاملاً بارگذاری شود. با بارگذاری نتایج، اعلانی را در صفحه مشاهده خواهید کرد.

 

بعد از آزمون

ظرف 48 ساعت گزارش نمره خود را دریافت خواهید کرد. می توانید نتایج را از حساب آنلاین خود مشاهده کنید. قبلا در مقاله همه چیز درباره آزمون دولینگو درباره نمرات این آزمون توضیح داده بودیم.

می توانید نمرات را به محض دسترسی برای دانشگاه خود ارسال کنید.

هیچ گونه فشاری برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام موسسات نمرات شما را دریافت می کنند وجود ندارد می توانید نتایج خود را بدون هزینه اضافی به هر تعداد موسسه که می خواهید ارسال کنید.

 

کلید واژه ها: دولینگو آزمون تافل آزمون آیلتس آزمون DET Duolingo پذیرش دانشگاه آمریکا پذیرش تحصیلی کانادا تحصیل در آمریکا تحصیل در کانادا آزمون کلاس آزمون دولینگو منابع ازمون دولینگو


نظر شما :