مدرک MBA آنلاین از دانشگاه کالیفرنیا بدون نیاز به GMAT

فرصت استثنایی برای دانشجویان، مدیران و علاقمندان به شرکت در دوره آنلاین MBA دانشگاه کالیفرنیا آمریکا، شعبه مونته‌ری
مدرک MBA آنلاین از دانشگاه کالیفرنیا بدون نیاز به GMAT

Online MBA, California State University Monterey Bay College of Business
 

اگر علاقه مند به تجارت هستید و می‌خواهید یک مدرک آموزش عالی بدست آورید، برنامه آنلاین MBA در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا پردیس Monterey Bay می‌تواند به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند. دانشجویان در برنامه MBA آنلاین با مطالعه فردی، تنوع غنی، چشم اندازهای جهانی و فناوری‌های پیشرفته روبرو هستند. چه رویاهای کارآفرینی داشته باشید و چه آرزو داشته باشید که یک مدیر اجرایی برتر در شرکت خود باشند، یک MBA آنلاین می‌تواند ابزاری برای دستیابی شما به رویاهایتان باشد.

تحصیل در MBA به صورت آنلاین انعطاف پذیری را برای متناسب کردن برنامه، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید هر زمان که آماده هستید این کار را انجام دهید. از جمله مزیت‌های این مدرک، می‌توان با کار کردن در مقطعی که امکان دستیابی به درآمد بالاتر، مناصب ارشد و فرصت‌های بیشتر برای به دست آوردن موقعیت مورد نظر خود در شرکتی که می‌خواهید برای آن کار کنید، به شما می‌آموزید. دفتر آمار کار گزارش می‌دهد که افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، در مقایسه با کسانی که فقط دارای مدرک لیسانس هستند، سالانه به طور متوسط نزدیک به دوازده هزار دلار بیشتر درآمد دارند. تحصیل برای یک مدرک MBA به صورت آنلاین می‌تواند یک سرمایه گذاری قابل توجه برای آینده مالی و رضایت شغلی شما باشد.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با دانشگاه California State University, Monterey Bay

بیشتر بخوانید: آشنایی به دوره MBA در دانشگاه‌های آمریکا و کانادا

 

برنامه تحصیلی

هنگامی که برای یک مدرک MBA آنلاین در CSUMB: California State University Monterey Bay تحصیل می‌کنید، در یک محیط حمایتی آنلاین با یادگیری آزادانه در وقت خود هستید. همان اساتید استثنایی که در پردیس دانشگاه تدریس می‌کنند مربیان دوره‌های آنلاین هستند و رابط آنلاین به شما این امکان را می‌دهد تا با مدرسین و دانشجویان پیوند برقرار کنید و ارتباطات جدید و معنا داری بدست آورید. در برنامه MBA آنلاین در CSUMB، می‌توانید تقریباً در هر زمان، روز یا شب مطالعه آنلاین داشته باشید. برای پذیرش بدون نمره آزمون GMAT مورد نیاز اقدام کنید. دانش تجربی ارزشمند و مرتبط را جذب کنید. روابط پایدار بسازید که در طول حرفه شما در آینده به شما کمک خواهد کرد. از مباحث مربوطه با همسالان و مدرسین که به اخبار و موضوعات تجاری امروز مربوط می‌شوند، بهره خواهید برد. از فرصت‌های بی‌نظیر یادگیری و شبکه در محیط تعاملی لذت برده و تحصیلات خود را در یکی از سه زمان شروع سالانه به اختیار خود شروع خواهید کرد: ژانویه January، می‌May و یا آگوست August

دنیای تجارت امروز برای حفظ رقابت و نیازهای مشتریان با محصولات و خدمات نوآورانه، به استراتژی‌های آینده نگر نیاز دارد. برنامه درسی MBA آنلاین توسط مباحث برتر شیوه کسب و کار هدایت می‌شود، و درس‌هایی مورد نیاز رهبران تجارت امروز القا می‌شود و شبیه سازی عملی را برای دانشجویان برای مقابله با سناریوهای واقع گرایانه هدایت می‌کند.

آنچه در برنامه MBA آنلاین در CSUMB می‌آموزید:

اخلاق در تصمیم گیری، رهبری سازمانی و کار گروهی، ارتباط و مدیریت مؤثر، تفکر انتقادی و شناسایی مشکل، شبکه و سیاست تجارت، بازار یابی، درک و ترکیب تنوع، تسلط و تحلیل تحقیقات، تفکر سیستمی و اجرای استراتژیک

 

۳۸ واحد آنلاین کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یک برنامه تحصیلات تکمیلی با برنامه درسی ثابت است. دروس ترکیبی از مهارت‌های نرم (رهبری، کار تیمی، اخلاق، شبکه سازی، سیاست) و مهارت‌های سخت (اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، مدیریت) است که رهبران مشاغل را قادر می‌سازد در مکان‌های متنوع کار پیشرفت کنند.

 

چرا دانشگاه ایالتی کالیفرنیا پردیس Monterey Bay ؟

برنامه مدرک MBA آنلاین CSUMB برنامه انتخابی برای دانشجویان است که در زمینه‌های مراقبت‌های بهداشتی، مشاوره، تبلیغات، فناوری و خدمات مالی، از جمله بسیاری از زمینه‌های دیگر، مشغول به کار است. در حالی که کلاس‌های آنلاین انعطاف پذیری مناسبی را ارائه می‌دهند و به دانش آموزان اجازه می‌دهند در هر مکانی که باشند تحصیل کنند، درس‌ها در محیط‌های تعاملی تدریس می‌شود که به دانشجویان امکان می‌دهد با همکلاسی‌ها کار کنند و از مربیان کمک‌های شخصی و فوری دریافت کنند.

 

به نمره آزمون GMAT احتیاج ندارید!

آزمون پذیرش مدیریت The Graduate Management Admission Test یک آزمون تطبیقی رایانه ای است که برای ارزیابی برخی مهارت‌های تحلیلی، نوشتاری، کلامی و خواندن به زبان انگلیسی به صورت مکتوب جهت استفاده در پذیرش در آزمون برنامه مدیریت استفاده می‌شود.

بر خلاف بسیاری از دانشگاه‌هایی که برای ثبت نام در یک دوره MBA نیاز به آزمایش استاندارد دارند، CSUMB به آزمون GMAT برای قبولی احتیاج ندارد. این عالی است برای دانش آموزانی که در آزمون‌های استاندارد عملکرد خوبی ندارند اما هنوز اشتیاق و انگیزه ای برای موفقیت دارند.

 

مزایای یادگیری آنلاین در CSUMB

زیرساخت یادگیری آنلاین به گونه‌ای طراحی شده است که شما به لحاظ اعتبار مناسب و تجربه کاربردی، از انتظارات کارفرمایان فراتر بروید . CSUMB با تمرکز جدی و استراتژیک بر مشاغل، قصد دارد فارغ التحصیلان آماده کسب و کار را که برای پیوستن به شرکت‌های برتر رویا دارند و یا شروع به کار خودشان، آموزش دهند با الهام از این ارزش ها:

صداقت در برخورد با شرکاء و مشتری، برخورد همدلانه با کارمندان، ترویج فرهنگ متنوع و احترام در محل کار، بازگشت به جوامع از طریق تلاش‌های خیرخواهانه، اتخاذ تصمیمات تجاری

 

دانشکده تجارت (Business School) در شعبه مونته‌ری دانشگاه ایالتی کالیفرنیا یادگیری تجربی را تقریباَ در هر زمینه‌ای از یادگیری آنلاین با استفاده از برنامه MBA آنلاین با تشویق دانش آموزان برای عملی کردن اصول کسب و کار با تمرین و با شبیه سازی و مقابله با سناریوهای واقع بینانه و مدرن برنامه ریزی کرده است.

از ثبت نام تا فارغ التحصیلی، دانشجویان کاملاً در پلتفرم یادگیری آنلاین و جذاب درگیر خواهند شد، بنابراین آنها را به ابزارهایی جهت سنجش پیشرفت و پیگیری دستاوردهای آنها مجهز می‌کند. در طول برنامه، این شانس را دارید که شبکه حرفه ای خود را در یک محیط یادگیری مشارکتی با یک گروه محکم گره خورده از همسالان متنوع رشد دهید. با داشتن همکلاسی هایی با سابقه شغلی متعدد، به گسترش دانش شما و به چالش کشیدن درک خود در مورد نحوه عملکرد مشاغل در صنایع مختلف، شما در ایجاد راه شغلی خود اطمینان حاصل خواهید کرد.

 

شرایط پذیرش

برنامه Online MBA دانشگاه ایالتی کالیفرنیا پردیس مونته‌ری دارای یک برنامه نوآورانه است که به رهبران تجاری فعلی و مشتاق کمک می‌کند تا یاد بگیرند که چگونه سرمایه گذاری‌های موفق خود را آغاز کنند و شغل خود را تسریع کنند. CSUMB با استقبال از دانشجویان متنوع متقاضیان سراسر جهان، برنامه MBA آنلاین و بدون نیاز به GMAT را ارائه می‌دهد، بنابراین همه دانشجویانی که علاقه مند به تجارت هستند، می‌توانند مدرکی کسب کنند که به آنها کمک کند تا موفق شوند.

داوطلبان برای پذیرش در برنامه MBA آنلاین بر اساس اسناد و معیارهای زیر ارزیابی می‌شوند:

 • فرم درخواست آنلاین
 • هزینه درخواست: ۵۵ دلار
 • معدل کارشناسی ارشد ۲.۷۰ یا بالاتر (در مقیاس ۴.۰)
 • متقاضیان دارای معدل کارشناسی ارشد بین ۲.۷۰ تا ۳.۰ موظفند مصاحبه آنلاین تصویری با کمیته پذیرش انجام دهند.
 • حداقل ۱۲ ماه سابقه کار حرفه ای
 • رزومه فعلی یا CV که نکات زیر را شرح می‌دهد:

سازمان هایی که در آنها به کار اشتعال داشته اید، عناوین مربوط به هر موقعیت شغلی، تاریخ‌ها و مدت زمان هر موقعیت شغلی، مسئولیت‌های هر موقعیت شغلی، دستاوردها در هر موقعیت شغلی، مقاله شخصی، از جمله بحث در مورد تجربه کار، دو توصیه نامه که یکی از کارفرمایان فعلی یا سابق باشد و دیگری از طرف استادان و یا سرپرست‌های دانشگاهی دیگر یا شخصی که در یک مقام رهبری در یک سازمان غیرانتفاعی یا داوطلبانه قرار دارد

 

مزایای تحصیل در دوره Online MBA دانشگاه کالیفرنیا برای دانشجویان ایرانی:

 • عدم نیاز به دریافت ویزای آمریکا: دانشجویان دوره Online MBA می‌توانند بدون دردسرهای فراوان دریافت ویزای تحصیلی آمریکا، از یک دانشگاه معتبر آمریکایی مدرک تحصیلی معتبر دریافت کنند.
 • با شرکت در این دوره می‌توانید از ایران با آخرین استاندارها و متدهای مدیریت اجرایی در دنیا درس بخوانید. این مساله خصوصاً برای مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ امری بسیار جذاب خواهد بود.
 • شهریه پایین نسبت به دوره‌های حضوری MBA
 • عدم نیاز به شرکت در آزمون GMAT
 • و در نهایت از دانشگاه کالیفرنیا فارغ‌التحصیل خواهید شد.

 

درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره به صفحه اینستاگرام کلور اپلای مراجعه کنید.

 

اطلاعات فردی خود را ارسال کنید تا با مشاوران ما در آمریکای شمالی (با زبان فارسی) مشاوره داشته باشید.

درخواست مشاوره رایگان

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا پردیس مونته‌ری دانشگاه کالیفرنیا MBA Online MBA مونته‌ری CSUMB CSU mba آنلاین دانشگاه‌های برتر آمریکا تحصیل در آمریکا پذیرش دانشگاه آمریکا انتخاب دانشگاه در آمریکا


نظر شما :