بهترین کتاب‌های آماده سازی تافل (Best TOEFL Books)

TOEFL امتحانی است که برای تست توانایی فرد در استفاده و درک زبان انگلیسی در یک محیط دانشگاهی طراحی شده است.
بهترین کتاب‌های آماده سازی تافل (Best TOEFL Books)

تافل برای رفع مشکل و تضمین مهارت انگلیسی برای افراد غیربومی متقاضی دانشگاه‌های آمریکا طراحی شده است. البته گاهی در بسیاری از دانشکده‌ها و دانشگاه‌ها و گاهی اوقات در موسسات دیگری مانند سازمان‌های دولتی یا خصوصی، به یک الزام پذیرش استاندارد برای افراد انگلیسی غیر بومی تبدیل شده است.

 

 

The Official Guide to the TOEFL Test, by ETS

راهنمای رسمی آزمون تافل که توسط ETS، توسعه دهنده آزمون تافل ایجاد شده است، یکی از معتبرترین و پرفروش کتاب‌های آماده سازی TOEFL است. این راهنمای رسمی به وضوح آنچه را که برای هر یک از شیوه‌های گفتاری و نوشتاری انتظار می‌رود به همراه صد‌ها نکته و منبع ارزشمند، بیان می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید پاسخ‌های عالی را انتخاب کنید. همراه با متن یک CD است که سه امتحان معتبر TOEFL iBT را ارائه می‌دهد. اگر می‌خواهید یک کتاب با بیش از ۶۰۰ سؤال تمرین برای تافل، را داشته باشید این کتاب موثر خواهد بود. این یکی از بهترین کتاب‌های موجود در بازار برای کمک به دانش آموزان کشور‌های غیر انگلیسی زبان برای آماده شدن برای امتحان است. در این کتاب توضیحات مفصلی برای پاسخ‌های صحیح وجود دارد، از جمله نمونه هایی از اینکه چرا یک پاسخ صحیح است، و دیگران گزینه‌ها اشتباه هستند.

 

Cambridge Preparation for TOEFL

این کتاب محبوب که توسط انتشارات کمبریج تولید شده است، دارای مزایای بسیاری برای آماده سازی برای آزمون تافل، در مدت زمان سریع با محدودیت زمانی است. دارای ۷ تست تمرین کامل با مهارت‌های کافی در زمینه مهارت سازی برای تازه کاران است. این امر به استراتژی‌های گرفتن آزمون و پیشرفت مهارت زبانی شما از جمله دستور زبان (گرامر انگلیسی) و تلفظ کمک می‌کند. سؤالات آزمون عملی گاهی با توضیحات زیاد در مورد چرایی پاسخ صحیح نسبت به دیگری طراحی شده اند. این یک کتاب مقدماتی است و به بررسی میزان تسلط شما از طریق خواندن گسترده به زبان انگلیسی رسمی می‌پردازند. از جمله روزنامه ها، برنامه‌های خبری انگلیسی یا آمریکایی یا رادیو.

 

Kaplan’s TOEFL iBT Premier

این کتاب به ویژه با تکنیک‌های استراتژی که در هر بخش دارد برای آزمون بسیار مفید است. انواع سؤالات و بخش‌ها به خوبی توضیح داده شده است. تعداد سوالات و تمرینات شنیدن بسیار زیادی در این کتاب وجود دارد. چهار تست کامل قابل دسترسی است و برای دوره پیشرفته انگلیسی مناسب است، زیرا به نظر می‌رسد این مطالب برای کسی که از قبل در صحبت کردن زبان راحت باشد یا برای تهیه مهارت از کتاب مقدماتی دیگری استفاده کرده است، مطالعه این کتاب بهترین مرحله است.

 

Barron’s TOEFL iBT

یکی از ارزان ترین و جامع ترین کتاب‌های آماده سازی با سی دی است که توسط یکی از غول‌های صنعت آماده سازی آزمون ارائه شده است و تمرکز روی سؤالات عملی و استراتژی‌های کلی دارد تا شما را برای دریافت این امتحان چالش برانگیز آماده کند. کلید‌های پاسخ و توضیحات نیز بخش بزرگی از کتاب را تشکیل می‌دهند. برای تمرین گوش دادن و خواندن خوب است. پاسخ‌ها با توضیحات مفصل، و مواد تکمیلی با دستورالعمل‌های ارزیابی برای پاسخ‌های شما و تعیین نمره شما ارائه می‌شود. علاوه بر این، این راهنما شامل یک برنامه CD صوتی اختیاری از شش دیسک فشرده است که تمرین را برای بخش Listening، Speaking و Writing فراهم می‌کند.مهارت فقط به چگونگی یادداشت برداری و پاراگراف نیست. در این کتاب، تکیه بر مهارت‌های انگلیسی از طریق واژگان و دستور زبان‌ها از نکات برجسته این کتاب است.

 

Cracking the TOEFL iBT - Princeton Review

یک کتاب راهنمای استراتژی خوب و یک راهنمای مطالعه عالی است. جدیدترین نسخه همراه با یک امتحان شبیه سازی تمام iBT TOEFL و با بخش‌های صوتی همراه است. این متن همچنین برای مرور مهارت‌های اساسی و مرور مفاهیم اصلی، مروری بر دستور زبان دارد. تمرین‌های مربوط به صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن را تضمین کرده و با این کتاب می‌توانید برای روز امتحان آماده باشید. راهنمای پرینستون همچنین شامل تکنیک‌های صرفه جویی در وقت و نکاتی در مورد چگونگی برخورد با بخش‌های Reading و Writing از آزمون، با استراتژی‌های به روز شده است. مانند همه راهنما‌های قوی، پاسخ‌ها و توضیحات مفصل در مورد تمام تست‌های تمرین ارائه شده است. برخی از ویژگی‌های مثبت این کتاب استراتژی‌های عالی برای نوشتن و تمرینات، صحبت کردن و گوش دادن را نسبتاً به چالش کشیده است.

 

بیشتر بخوانید:بهترین کتاب برای آیلتس (IELTS)

 

 

اطلاعات فردی خود را ارسال کنید تا با مشاوران ما در آمریکای شمالی (با زبان فارسی) مشاوره داشته باشید.

درخواست مشاوره رایگان

 

 

کلید واژه ها: آماده سازی برای آزمون زبان کتابهای آزمون زبان TOEFL Test آزمون تافل کتابهای تافل TOEFL Books بهترین کتاب برای آیلتس بهترین کتاب برای تافل آزمون


نظر شما :