بهترین کتاب‌های آماده سازی آیلتس (IELTS)

آمادگی برای امتحان آیلتس می‌تواند در بعضی مواقع بسیار سخت باشد. برای آزمون آیلتس نیاز به عزم و اراده، نگرش مثبت، تمایل به یادگیری و البته کتاب‌های مقدماتی دارید.
بهترین کتاب‌های آماده سازی آیلتس (IELTS)

در اینجا لیستی از برخی از بهترین کتاب‌های آماده سازی برای آزمون آیلتس، بدون ترتیب اولویت خاص آورده شده است. از آنها برای یافتن چگونگی بهبود نمرات آزمون IELTS می‌توانید استفاده کنید.

هنگام انتخاب از بین کتاب‌های مختلف آماده سازی آیلتس، آنچه را که می‌خواهید با دقت در نظر بگیرید. در حالی که برخی از کتاب‌ها به طور کلی‌تر طراحی و چاپ شده‌اند، برخی دیگر آموزش‌های دانشگاهی ارائه می‌دهند. کتاب‌های آماده سازی آیلتس آکادمیک اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به کتاب‌های آموزش عمومی ارائه می‌دهند.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید انتخاب مطالب برای خواندن، خود می‌تواند در جلوگیری از کتاب خسته کننده به شما کمک کند. بعضی از کتاب‌های آیلتس به‌اندازه سایر کتاب ها جذاب نیستند. انتخاب چیزی که به آن علاقه‌مند هستید به شما کمک می‌کند هنگام مطالعه، از خوابیدن خودداری کنید. همچنین به شما کمک می‌کند در هنگام آمادگی برای امتحان خود انگیزه داشته باشید.

در آخر، فراموش نکنید که یک معلم را برای بخش نوشتن و صحبت کردن در آزمون IELTS در نظر بگیرید، زیرا آنها می‌توانند بازخورد لازم را برای شما فراهم کنند. حتی امتحانات آنلاین نیز کاملاً توصیه می‌شود زیرا حس خوبی از آنچه انتظار دارید دریافت خواهید کرد.

 

Official IELTS Practice Materials

راهنما‌های آماده سازی برای آیلتس، کتاب خاصی از مجموعه‌ای از امتحانات در حجم‌های مختلف است. شما می‌توانید خود را با انواع سؤال‌ها آشنا کنید و آنها می‌توانند در روز آزمون با مطالب موجود در این آزمون‌های نمونه، سوال کنند. این کتاب شامل سوالات و پاسخ‌های آنها از تمام بخش‌های امتحان است و نشان می‌دهد که چگونه هر بخش ضمن ارزیابی نکات ارزشمند، ارزیابی می‌شود. این کتاب‌ها نسخه‌های مختلفی دارند و همه آنها شامل CD / DVD برای تمرین تست گوش دادن است. حتی معلمانی که دانش آموزان را برای آزمون آیلتس آماده می‌کنند می‌توانند از این کتابها کمک بگیرند. شما می‌توانید از نحوه ارزیابی دانش آموز از طریق پاسخ ها بینش مناسب بدست آورید.


 

The Official Cambridge Guide to IELTS

راهنمای رسمی کمبریج برای آیلتس

 

در مقایسه با سایر کتاب‌های آماده سازی آیلتس، این کتاب می‌تواند به نفع دانش آموزانی باشد که برای امتحان آیلتس آماده می‌شوند، زیرا این کتاب توسط سازندگان آزمون آیلتس نوشته و منتشر شده است. این کتاب به هر دو روش آموزش آکادمیک و عمومی اختصاص دارد و همراه با DVD-ROM است که برای کسانی که مایل به موفقیت در آزمون IELTS خود هستند ضروری است. راهنمای رسمی کمبریج برای آیلتس، بر اساس تجارب قبلی آزمایش کنندگان آزمون، همراه با توضیحات روشنی در مورد چگونگی دستیابی به نمرات بالا، مشاوره و راهنمایی ارائه می‌دهد. در کنار سؤالات آیلتس و پاسخ‌های آنها، این کتاب نگاهی اجمالی به اشتباهاتی که علاقه‌مندان آیلتس مرتکب شده‌اند، انداخته است. با هشت تست رسمی و یک راهنمای گام به گام برای هر بخش وجود دارد. البته که برای همه بخش‌های تمرین فایل‌های صوتی و تصویری نیز دریافت خواهید کرد.


 

Barron’s IELTS Superpack

این کتاب تمام موارد لازم برای آزمون IELTS را در بر دارد. مجموعه‌ای با کتابچه راهنمای IELTS Barron و یک CD-MP3 کامل، و امتحانات را با دو CD صوتی انجام می‌دهد. همچنین این مجموعه شامل استراتژی ها و نکات IELTS با CD-MP3 و واژه‌های اساسی برای IELTS با CD-MP3 است. نه تنها مهارت‌های خواندن و نوشتن را تمرین می‌کنید، بلکه با انگلیسی آمریکایی نیز بیشتر آشنا شده که به مهارت گوش دادن و صحبت کردن شما کمک می‌کند.


 

Cambridge IELTS 13 Academic Student’s Book with Answers

این کتاب که در حال حاضر آخرین نسخه از مجموعه دانشگاهی کمبریج آیلتس است، مقالات آزمون معتبر را به طور مستقیم از کمبریج ارائه می‌دهد. این کتاب شامل چهار آزمون کامل برای داوطلبان دانشگاهی است. علاوه بر این، مقدمه‌ای برای کلیه ماژول ها و سیستم کلی امتیاز دهی و بخش جامع پاسخ ها را دارا می‌باشد. تقریباً در تمام کتاب‌های آماده سازی، دانش آموزان به موارد صوتی قابل بارگیری برای شنیدن مطالب دسترسی دارند.

 

اطلاعات فردی خود را ارسال کنید تا با مشاوران ما در آمریکای شمالی (با زبان فارسی) مشاوره داشته باشید.

درخواست مشاوره رایگان

 

 

کلید واژه ها: IELTS منابع IELTS کتابهای آیلتس آزمون آیلتس آماده سازی برای آزمون زبان کتابهای آزمون زبان بهترین کتاب برای آیلتس بهترین کتاب برای تافل آزمون


نظر شما :