وبینار رایگان: اپلای در دانشگاه‌های آمریکا - دانشگاه ویرجینیای غربی

۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۱ وبینارهای کلور اپلای
کلوراپلای با همکاری دانشگاه West Virginia وبینار نحوه اپلای در دانشگاه های آمریکا را تدارک دیده است.
وبینار رایگان: اپلای در دانشگاه‌های آمریکا - دانشگاه ویرجینیای غربی

زمان جمعه ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۳:۰۰

 

ثبت نام در وبینار

 

کلور اپلای در تلاش است با برگزاری وبینارهای رایگان در زمینه اپلای با همراهی دانشگاه‌هایی که با آنها همکاری می‌کند؛ اطلاعات دقیق و موثری را در اختیار متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های امریکا و کانادا قرار دهد تا بتوانند مسیر اکادمیک و شغلی اینده خود را به بهترین نحو برنامه‌ریزی کنند.

در چندین وبینار پیشین، با استقبال بی نظیری روبرو بودیم و حالا از شما دعوت می کنیم که در جدیدترین وبینار رایگان کلور اپلای شرکت کنید.

کلوراپلای با همکاری دانشگاه West Virginia وبینار نحوه اپلای در دانشگاه های آمریکا را تدارک دیده است.

در این وبینار شما با مراحل اپلای در دانشگاه های آمریکا ازجمله مدارک موردنیاز، نحوه اپلای ، گرفته بورسیه و فاند آشنا می‌شوید.

کلوراپلای این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به طور مستقیم سوالات خودتان را از کمیته پذیرش یکی از بهترین دانشگاه‌ های آمریکا بپرسید.

 

* وبینار به زبان انگلیسی است.*

 

مخاطبین وبینار 

  • تمامی علاقمندان به تحصیل در آمریکا، چه کسانی که سال‌هاست در حال برنامه‌ریزی برای تحصیل در آمریکا هستند و چه کسانی که تازه این فکر به ذهن آنها رسیده و در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط آن هستند، از مخاطبین این وبینارند.
  • این وبینار برای یک رشته خاص تعریف نشده و تمامی رشته ها را در برمی‌گیرد.
  • شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را پیرامون پذیرش در این دانشگاه، از طریق گروه تلگرام کلور اپلای، ارسال کنند. همچنین در بخش سوم وبینار امکان پرسش مستقیم سوالات حضار از سخنران برنامه وجود خواهد داشت.
  • کلور اپلای به عنوان نماینده رسمی دانشگاه ایالتی ویرجینیای غربی آمریکا، بصورت رایگان به علاقمندان تحصیل در این دانشگاه کمک می‌کند تا با مساعدت مدیران پذیرش این دانشگاه، موفق به کسب پذیرش در رشته‌های مختلف از مقاطع لیسانس تا دکتری شوند.

 

برای اپلای در دانشگاه‌های آمریکا از کلور اپلای کمک بگیر!

مشاوره رایگان

 

 

سرفصل‌های وبینار 

  • معرفی دانشکده مدیریت دانشگاه West Virgina University توسط مسئول دانشجویان بین المللی دانشگاه
  • توضیحات در مورد نحوه پذیرش دانشجو
  • پاسخگویی به سوالات شرکت کنندگان در زمینه اپلای در رشته های مختلف  دانشگاه  West Virginia

 

بیشتر بخوانید:

 

چرا در وبینار اپلای در دانشگاه‌های آمریکا شرکت کنیم؟

در مسیر اپلای حداقل یک بار از خود پرسیده‌اید که چطور قبولی از یک دانشگاه رنک بالای امریکا یا کانادا را دریافت کنید؟ یا به این فکر کرده‌اید که چه معیارهایی و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشید تا پذیرش بگیرید! و یا اصلا دانشگاه بر چه اساسی دانشجو را ارزیابی می کند و نامه پذیرش را به او می‌دهد؟

ما در کلور اپلای تصمیم گرفتیم برای اولین بار این سوالات مستقیما را از مدیران پذیرش دانشگاه‌ها بپرسیم و اینبار نیز به سراغ مسئول دانشجویان بین المللی یکی از دانشگاه‌های با رنک بالا در آمریکا رفتیم.

مشاور پذیرش دانشجویان بین‌المللی دانشگاه وست ویرجینیا در این وبینار به سوالات و دغدغه های شما پاسخ می‌دهد.

مطمئن باشید این فرصت برای هرکسی مقدور نخواهد بود تا مستقیما از یک مسئول رده بالا در کمیته پذیرش یک دانشگاه معتبر آمریکایی سوالات و دغدغه‌های ذهنی‌اش را بپرسد!

 

ثبت نام در وبینار 

 

 

کلید واژه ها: وبینار رایگان وبینار کلور اپلای مراحل اپلای قدم اول اپلای دانشگاه‌های برتر آمریکا تحصیل در آمریکا دانشگاه‌های آمریکا دانشگاه آمریکا پذیرش تحصیلی امریکا پذیرش دانشگاه امریکا


نظر شما :