وبینار رایگان: نحوه نوشتن SOP برای دانشگاه های آمریکا

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۸ وبینارهای کلور اپلای
یکی از مهمترین و پر چالش‌ترین بخش‌های فرایند اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشجویان، نوشتن انگیزه نامه (Statement of Purpose) می‌باشد.
وبینار رایگان: نحوه نوشتن SOP برای دانشگاه های آمریکا

جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

 

انگیزه نامه (SOP) مقاله‌ای است که به دانشگاه مورد نظر شما در مورد مسیر شغلی، آکادمیک و حرفه‌ای شما و همچنین انگیزه شما برای دنبال کردن تحصیلات و اهداف آینده‌تان بعد از اتمام دوره، توضیح مختصری می‌دهد.

 

یک  نمونه SOP در صورتی که به خوبی نوشته شده باشد می‌تواند کمک زیادی به افزایش شانس شما برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا داشته باشد.

 

انگیزه نامه تنها سندی است که از طریق آن می‌توانید به دانشگاه‌ها در مورد مواردی که شما را از بقیه متمایز می‌کند توضیح دهید.

 

حال چگونه یک انگیزه نامه (SOP) خوب بنویسیم؟

بهتر است از یک دانشگاه امریکایی بپرسیم چه انگیزه نامه‌ای خوب است و چگونه ما به تنهایی آن را نگارش کنیم؟


مدیر بخش دانشجویان بین الملل دانشگاه چتم آمریکا (Chatham University) نحوه نوشتن یک انگیزه‌نامه خوب را به شما در این وبینار آموزش می‌دهد.

 

* وبینار به زبان انگلیسی است.

 

آنچه خواهید آموخت

در این وبینار نحوه نگارش یک انگیزه نامه با کیفیت  و استاندارد را با توجه به معیارهای بین المللی و آنچه سلیقه یک دانشگاه امریکایی است خواهید آموخت و یاد می‌گیرید چطور بدون نیاز به پرداخت هزینه، به چه صورت و با رعایت چه نکاتی یک SOP متمایز  داشته باشید تا شانس قبولی خود را برای دریافت پذیرش در مقاطع مخلتف تصیلی در خارج کشور بالا ببرید.

 

مخاطبین این وبینار چه کسانی هستند؟

تمامی علاقمندان به تحصیل درکشورهای خارجی، خصوصا کانادا و آمریکا، چه کسانی که سال‌هاست در حال برنامه‌ریزی برای تحصیل در خارج از کشور هستند و چه کسانی که تازه این فکر به ذهن آنها رسیده و در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط آن هستند، از مخاطبین این وبینار هستند.

 

{این وبینار منحصرا برای یک رشته خاص تعریف نشده و تمامی رشته ها و کشورها را در برمی‌گیرد.}

 

شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را پیرامون این وبینار، از طریق گروه تلگرام کلور اپلای در تلگرام، ارسال کنند. 

 

کلور اپلای به عنوان نماینده رسمی دانشگاه Chatham آمریکا، بصورت رایگان به علاقمندان تحصیل در این دانشگاه کمک می‌کند تا با مساعدت مدیران پذیرش دانشگاه، موفق به کسب پذیرش در رشته‌های مختلف از مقاطع لیسانس تا دکتری شوند.

 

دانشگاه Chatham

دانشگاه چتم (Chatham University) دانشگاهی خصوصی در شهر پیتسبورگ ایالت پنسیلوانیای امریکا است.

 

دانشکده‌های دانشگاه چتم

- دانشکده علوم بهداشتی

- دانشکده پایداری و محیط زیست فالک

- دانشکده هنر، علوم و تجارت

- دانشکده مطالعات مداوم و حرفه‌ای
 

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه چتم

شهریه و هزینه‌های دانشگاه چتم برای سال ۲۰۲۱-۲۰۲۰ و در مقطع کارشناسی ۳۹.۹۰۲ دلار بوده است که به این عدد ۱۲.۶۱۸ دلار هم برای هزینه‌های اسکان و تغذیه اضافه می‌شود. دانشجویان می‌توانند با مشاغل دانشجویی یا کار در محیط دانشگاه ۲۲۰۰ دلار درآمد داشته باشند.

 

همچنین دانشگاه Chatham مفتخر است که بورس‌های تحصیلی سخاوتمندانه، کمک‌های بلاعوض و کمک مالی را هم براساس استحقاق علمی و هم بر اساس نیاز مالی ارائه دهد این بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی می‌تواند هزینه‌های شهریه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

 

همکاری کلور اپلای و دانشگاه چتم (Chatham University)


کلیه دانشجویانی که قصد تحصیل در امریکا مخصوصا دانشگاه چتم را دارند می‌توانند بر روی کمک مشاوران موسسه کلور اپلای حساب کنند. همکاران متخصص کلور اپلای به عنوان نماینده قانونی دانشگاه چتم، با مذاکره با این دانشگاه می‌توانند کمک شایانی برای تسهیل پذیرش دانشجویان ایرانی به آنها باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان فقط کافی فرم درخواست مشاوره تحصیلی رایگان را روی سایت ما پر کنید.

 

کلید واژه ها: وبینار رایگان وبینار کلور اپلای SOP چیست نمونه SOP انگیزه نامه تحصیل در دانشگاه انگیزه‌نامه انگیزه نامه تحصیلی برای کانادا Chatham University دانشگاه چتم - Chatham University دانشگاه‌های آمریکا


نظر شما :