وبینار رایگان: چگونه یک انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسیم؟

۰۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۹ وبینارهای کلور اپلای
یکی از مهمترین و پر چالش‌ترین بخش‌های فرایند اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشجویان، نوشتن انگیزه نامه (Statement of Purpose) می‌باشد.
وبینار رایگان: چگونه یک انگیزه نامه حرفه‌ای بنویسیم؟

زمان جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۳:۰۰

 

یکی از مهمترین و پر چالش‌ترین بخش‌های فرایند اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشجویان، نوشتن انگیزه نامه (Statement of Purpose) می‌باشد.

 

انگیزه نامه (SOP) مقاله‌ای است که به دانشگاه مورد نظر شما در مورد مسیر شغلی، آکادمیک و حرفه‌ای شما و همچنین انگیزه شما برای دنبال کردن تحصیلات و اهداف آینده‌تان بعد از اتمام دوره، توضیح مختصری می‌دهد.

یک SOP در صورتی که به خوبی نوشته شده باشد می‌تواند کمک زیادی به افزایش شانس شما برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر داشته باشد.

انگیزه نامه تنها سندی است که از طریق آن می‌توانید به دانشگاه‌ها در مورد مواردی که شما را از بقیه متمایز می‌کند توضیح دهید.

 

حال چگونه یک انگیزه نامه (SOP) خوب بنویسیم؟

بهتر است از یک دانشگاه امریکایی بپرسیم چه انگیزه نامه‌ای خوب است و چگونه ما به تنهایی آن را نگارش کنیم؟


- تیم کلوراپلای با همکاری مدیر بخش دانشجویان بین الملل دانشگاه کنتاکی آمریکا نحوه نوشتن یک انگیزه‌نامه خوب را به شما در این وبینار آموزش می‌دهند.

 

آنچه خواهید آموخت

در این وبینار نحوه نگارش یک انگیزه نامه با کیفیت  و استاندارد را با توجه به معیار های بین المللی و آنچه سلیقه یک دانشگاه امریکایی است خواهید آموخت و یاد می‌گیرید چطور بدون نیاز به پرداخت هزینه، به چه صورت و با رعایت چه نکاتی یک انگیزه نامه متمایز  داشته باشید تا شانس قبولی خود را برای دریافت پذیرش در مقاطع مخلتف تصیلی در خارج کشور بالا ببرید.

 

مخاطبین این وبینار چه کسانی هستند؟

تمامی علاقمندان به تحصیل درکشورهای خارجی، خصوصا کانادا و آمریکا، چه کسانی که سال‌هاست در حال برنامه‌ریزی برای تحصیل در خارج از کشور هستند و چه کسانی که تازه این فکر به ذهن آنها رسیده و در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط آن هستند، از مخاطبین این وبینار هستند.

 

{این وبینار منحصرا برای یک رشته خاص تعریف نشده و تمامی رشته ها و کشورها را در برمی‌گیرد.}

 

شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را پیرامون این وبینار، از طریق گروه تلگرام کلور اپلای در تلگرام، ارسال کنند. 

 

کلور اپلای به عنوان نماینده رسمی دانشگاه کنتاکی آمریکا، بصورت رایگان به علاقمندان تحصیل در این دانشگاه کمک می‌کند تا با مساعدت مدیران پذیرش دانشگاه، موفق به کسب پذیرش در رشته‌های مختلف از مقاطع لیسانس تا دکتری شوند.

 

کلید واژه ها: وبینار وبینار رایگان وبینار کلور اپلای SOP چیست دانشگاه کنتاکی آمریکا انگیزه‌نامه انگیزه نامه تحصیل در دانشگاه انگیزه نامه تحصیلی برای کانادا


نظر شما :