وبینار رایگان کلوراپلای: اپلای تحصیلی و گرفتن بورسیه در آمریکا

۲۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۲ وبینارهای کلور اپلای
کلور اپلای با همکاری دانشگاه North Alabama برگزار می‌کند. جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰
وبینار رایگان کلوراپلای: اپلای تحصیلی و گرفتن بورسیه در آمریکا

زمان جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۳:۰۰

 

در این رویداد از توضیحات و راهنمایی های هماهنگ کننده پذیرش دانشجویان بین المللی دانشگاه North Alabama  آمریکا استفاده خواهیم کرد. 

 

کلور اپلای در تلاش است با برگزاری وبینارهای رایگان با همراهی دانشگاه‌هایی که با آنها همکاری می‌کند؛ اطلاعات دقیق و موثری را در اختیار متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های امریکا و کانادا قرار دهد تا بتوانند مسیر اکادمیک و شغلی اینده خود را به بهترین نحو برنامه‌ریزی کنند.

 

در چندین وبینار پیشین، وبینار نحوه نوشتن صحیح رزومه و وبینار چگونگی اپلای در دانشگاه های آمریکا، نوشتن انگیزه نامه، معرفی دانشگاه کنت ، تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه آیداهو و اپلای در رشته های هنری در در آمریکا با استقبال بی نظیری روبرو بودیم و حالا از شما دعوت می کنیم که در جدیدترین وبینار رایگان کلور اپلای شرکت کنید.

 

کلوراپلای با همکاری دانشگاه North Alabama وبینار نحوه اپلای در دانشگاه های آمریکا و گرفتن بورسیه تحصیلی را تدارک دیده است.

 

در این وبینار انواع مختلف بورسیه های تحصیلی معرفی می شود و شما می‌توانید دید خوبی در مورد آینده تحصیلی خود پیدا کنید.

 

کلوراپلای این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به طور مستقیم سوالات خودتان را از کمیته پذیرش یکی از بهترین دانشگاه‌ های آمریکا بپرسید.

 

* وبینار به زبان انگلیسی است.

 

مخاطبین وبینار چه کسانی هستند؟

تمامی علاقمندان به تحصیل در آمریکا، چه کسانی که سال‌هاست در حال برنامه‌ریزی برای تحصیل در آمریکا هستند و چه کسانی که تازه این فکر به ذهن آنها رسیده و در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط آن هستند، از مخاطبین این وبینار هستند.

 

این وبینار منحصرا برای یک رشته خاص تعریف نشده و تمامی رشته ها را در برمی‌گیرد.

 

شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات خود را پیرامون پذیرش در این دانشگاه، از طریق گروه تلگرام کلور اپلای، ارسال کنند. همچنین در بخش سوم وبینار امکان پرسش مستقیم سوالات حضار از سخنران برنامه وجود خواهد داشت.

 

کلور اپلای به عنوان نماینده رسمی دانشگاه ایالتی North Alabama آمریکا، بصورت رایگان به علاقمندان تحصیل در این دانشگاه کمک می‌کند تا با مساعدت مدیران پذیرش این دانشگاه، موفق به کسب پذیرش در رشته‌های مختلف از مقاطع لیسانس تا دکتری شوند.

 

دانشگاه North Alabama

دانشگاه North Alabama‌ واقع در شهر فلورانس ایالات آلاباما یکی از معروف‌ترین دانشگاه‌ها در زمینه رشته‌ای تجارت و مدیریت، پرستاری و موسیقی است.

دانشکده‌ها: 

  • College of Arts and Sciences
  • College of Business
  • College of Education and Human Sciences
  • The Anderson College of Nursing and Health Professions
  • Delores and Weldon Cole Honors College

 

کلید واژه ها: وبینار رایگان وبینار کلور اپلای وبینار پذیرش دانشگاه آمریکا تحصیل در آمریکا بورسیه تحصیلی آمریکا اسکالرشیپ دانشگاه آمریکا دانشگاه‌های آمریکا دانشگاه آمریکا


نظر شما :