وبینار رایگان کلوراپلای: از MIT و دانشگاه Idaho تا شرکت آمازون

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۲۳:۰۵ وبینارهای کلور اپلای
Matthew Smiths از تجربه خود در امریکا برای ما می‌گوید. Matthew تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک در مقطع لیسانس در MIT و در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه Idaho انجام داد و اکنون به عنوان مهندس ارشد مکانیک در شرکت بزرگ آمازون در آمریکا مشغول به کار است.
وبینار رایگان کلوراپلای: از MIT و دانشگاه Idaho تا شرکت آمازون

 

زمان جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۳:۰۰

 

مصاحبه با Mathew Smiths

 Matthew Smiths از تجربه خود در امریکا برای ما می گوید.

Matthew تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک در مقطع لیسانس در MIT و در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه Idaho انجام داد و اکنون به عنوان مهندس ارشد مکانیک در شرکت بزرگ آمازون در آمریکا مشغول به کار است.

 

:Mathew Smith background 

 Bachelor's degree in Mechanical Engineering at Massachusetts Institute of Technology -      

Master degree in Mechanical Engineering at University of Idaho - 

 Senior Mechanical Engineer in Amazon Seattle WA -

 

در صورتی که قصد شروع یا ادامه تحصیل در دانشگاه آیداهو را دارید می‌توانند روی کمک مشاوران موسسه کلور اپلای حساب کنید. همکاران متخصص کلوراپلای به عنوان نماینده قانونی این دانشگاه با مذاکره و هماهنگی می‌توانند کمک شایانی برای تسهیل پذیرش دانشجویان ایرانی در U of I باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره رایگان فقط کافی درخواست فرم مشاوره رایگان کلور اپلای ما پر کنید.

 

در مورد وبینار

کلور اپلای در تلاش است با برگزاری وبینارهای رایگان با همراهی دانشگاه‌هایی که با آنها همکاری می‌کند؛ اطلاعات دقیق و موثری را در اختیار متقاضیان تحصیل در دانشگاه‌های آمریکا و کانادا قرار دهد تا بتوانند مسیر اکادمیک و شغلی آینده خود را به بهترین نحو برنامه‌ریزی کنند.

 

در چند وبینار پیشین ، وبینار نحوه نوشتن صحیح رزومه و انگیزه نامه حرفه ای ، وبینار چگونگی اپلای دردانشگاه های امریکا ووبینارپرسش و پاسخ با دانشگاه های همکار کلوراپلای، با استقبال بی نظیری روبرو بودیم و حالا از شما دعوت می کنیم که درپنچمین وبینار رایگان کلور اپلای شرکت کنید.

 

در این وبینار از تجربیات Mathew Smiths که دانش اموخته ی یکی دیگر از دانشگاه های همکار کلوراپلای است بهره‌مند می‌شویم.

 

این تجربیات به شما کمک می‌کند  که اگر دوست دارید یک پوزیشن شغلی عالی در یکی از بهترین شرکت‌های آمریکایی بگیرید باید چه راهی را طی کنید.

 

کلوراپلای این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به طور مستقیم سوالات خودتان را از Mathew Smiths بپرسید.

 

* وبینار به زبان انگلیسی است.

 

کلید واژه ها: وبینار وبینار رایگان University of Idaho دانشگاه آیداهو زندگی دانشجویی در امریکا وبینار کلور اپلای


نظر شما :